спальни, кровати

Jedno z miejsc w którym spędzamy prawie połowę naszego życia to sypiania. Umeblowanie sypialni najczęściej zaczynamy od wyboru łóżka i umiejscowienia go w pomieszczeniu. Najbardziej popularną metodą jest umieszczenie go w centralnym punkcie pokoju, na środku, z wezgłowiem mebla dosuniętym do ściany. Sypialnia powinna być zaprojektowana tak, aby tworzyła poczucie przestrzeni, która sprzyja relaksacji i regeneracji - dlatego też należy unikać nagromadzenia mebli, sprzętów i dodatków. Powinny być one na tyle funkcjonalne, by mogły pomieścić wszystkie potrzebne w sypialni rzeczy (ubrania, książki, czasopisma, płyty) - a jednocześnie nie zajmować zbyt dużej powierzchni. Przed wykonaniem projektu sypialni należy się zastanowić się nad jej funkcjonalnością - jakie czynności chcielibyśmy w niej wykonywać i czy rozkład sprzętów nam na to pozwoli. Zaplanujemy w tym momencie przestrzeń, która będzie nam w przyszłości bardzo przydatna do pełnego wykorzystania pokoju w taki sposób i do tych celów, które były zamierzone.

Контакт

Meble Na Zamówienie
 Jarosław Bojkiewicz
ul. Kańkowo 117a, 07-320 Małkinia Górna

( DZIAŁAMY NA TERENIE WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO I PODLASKIEGO )

 

Tel.: 0 691 709 760

электронный адрес: biuro@meblenazamowienie.com

Связь


Увеличить карту

Индивидуальные проекты и визуализации.

picture

К каждому заказу готовится проект. Создаём его опираясь на разговор и измерения, совершенные во время первого визита у клиента. На его основе готовится оценка услуги. В настоящий момент такой проект и визит представителя вместе с образцами и шаблонами предлагаемых нами аксессуаров являются БЕСПЛАТНЫМИ.

>> читать далее

Мебель из поставленных проектов

picture

Если Вы хотите изготовить мебель из проекта, которым уже обладаете, просим отправить его по электронке. Чтобы совершить оценку, нам конечно нужное подробное описание. Прежде всего нам нужна информация относительно высоты, ширины и глубины.

>> читать далее

Посмотри также